معماری
خانه / نصب پارتیشن دوجداره

نصب پارتیشن دوجداره

نصب پارتیشن دوجداره اداری

نصب پارتیشن دوجداره در تهران: ۰۹۱۲۹۴۹۹۰۸۹ | نوعی جدا کننده است که در شرکت ها و دفاتر و اداره ها طرفدران زیادی داشته است . افراد زیادی به دلیل اینکه این پارتیشن ها سبب جداسازی فضا می شوند از آنها استفاده می نمایند.

در واقع هدف مدیران از استفاده پارتیشن ها به دلیل جداسازی به عنوان یک دیوار برای فضا می باشد. در این وضعیت ها مدیران شرکت سعی می کنند که از محل کار در کوتاه ترین زمان بهترین بهره برداری و استفاده بهینه را برای کارمندان فراهم نمایند.

جهت دکوراسیون اداری در زمان سفارش و تهیه نقشه برای یک محل اداری و یک فضا ، مدیر شرکت اگر با نکات فنی برای جداسازی فضا و ایجاد محل کار جدید و یا افزودن اتاق آشنایی کافی داشته باشد ، باید نکاتی را در نظر بگیرد. در غیر اینصورت با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما علاوه بر اندازه گیری نمودن طول و ارتفاع پارتیشن ، موارد ضروری و مهم را به مسئول اجرای آن شرکت و کمپانی اعلام کنند. کارشناسان باتجربه و خبره ی ما همه ی مسائلی را که با نصب پارتیشن دوجداره مرتبط هستند در اختیار کارفرمای خود قرار می دهد.

پارتیشن های دوجداره بصورت فریم‌های جداگانه در کارخانه تولید و مونتاژ میشوند. این فریم ها پس از مونتاژ و بسته بندی به محل پروژه ارسال شده و نصب می شوند.

نمونه ی پارتیشن های دوجداره

پارتیشن دو جداره

پارتیشن دو جداره

نصب پارتیشن دوجداره به صورت کوتاه ، نیمه بلند ، بلند و همچنین تا ارتفاع سقف اجرا می گردد. ارتفاع پارتیشن ها به عواملی مانند جریان گردشی هوا و عایق شدن از لحاظ صدا بستگی دارد. در پارتیشن دو جداره از جداره های شیشه نیز به صورت دو جداره استفاده می گردد که ارتفاع استفاده از شیشه ها متناسب با نور موجود در محل و سلیقه مشتریان قابل تغییر می باشد.

پارتیشن دو جداره اداری دارای این قابلیت می باشند که می توان از پرده کرکره در بین جدار های شیشه نیز استفاده کرد . پرده کرکره ها را می توان در طرح و رنگ های مختلف و با اندازه ۱۶ میلیمتری اجرا نمود. شیشه های نصب شده در دو طرف پرده کرکره باعث جلوگیری از نفوذ گرد و غبار بر روی پرده کرکره ها می شوند . استفاده از پرده کرکره با مکانیزم سایه روشن (ولومی) ، امکان عبور نور در مواقع دلخواه را فراهم می نماید . سیستم تنظیم ولومی در پرده کرکره ها جلوه زیبایی به پارتیشن ها می دهند.

نمونه ی پارتیشن های دوجداره

پارتیشن دو جداره اداری

پارتیشن دو جداره

برای مشاوره و سفارش نصب پارتیشن دوجداره با ما تماس بگیرید:

تلفن ثابت: ۶۶۶۰۹۴۶۸

موبایل: ۰۹۱۲۹۴۹۹۰۸۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: اجازه کپی ندارید