معماری
خانه / نصب پارتیشن

نصب پارتیشن

نصب پارتیشن اداری

نصب پارتیشن اداری بسیار حائز اهمیت می باشد. بطوریکه بیش از ۵۰% کیفیت محصول را تعیین مینماید. اسمبل و نصب هر محصول، بخش بسیار مهمی از مراحل تولید و عرضه آن بشمار می رود و چه بسیار محصولات که نه به خاطر کیفیت خود محصول بلکه صرفا بدلیل نداشتن مراحل نصب استاندارد و مشخص نتوانستند در بازار جایگاه خود را باز کرده و براحتی از گردونه تولید خارج شده اند. محصولات دکوراسیون و پارتیشن نیز شامل این حساسیت در نصب میشوند.

با وجود معابر و راهروهای باریک و محدودیت تردد تعمیراتی و ساخت به خصوص در محیط های کاری، اهمیت نصب پارتیشن بسیار تعیین کننده میباشد. محصولات ما چه در پارتیشن های اداری و چه در دکوراسیون اداری به صورت مدولار تولید شده و این امکان را جهت نصبی آسان در کوتاهترین زمان مهیا کرده است.
پارتیشن‌ها در انواع دو جداره و تک جداره، در محل کارخانه تولید شده و در محل پروژه صرفا اسمبل و فیکس میگردد.

 

نصب انواع پارتیشن دو جداره

در نصب پارتیشن دوجداره قابلیت ساخت قاب‌های یک‌تکه و بزرگ وجود دارد. در این نوع پارتیشن از ستون استفاده زیادی نمی‌شود؛ زیرا بدنه پارتیشن به‌اندازه کافی مقاومت و استحکام دارد و می‌تواند بدون نیاز به ستون بر روی زمین قرار بگیرد. زیبایی پارتیشن‌های دوجداره علت‌های زیادی دارد که یکی از آن‌ها حذف خطوط زائد در طراحی پروفیل می‌باشد. مطمئناً برای مشتریان یکی از معیارهای انتخاب، زیبایی پارتیشن می‌باشد. این نوع پارتیشن محدودیت رنگ ندارد و مشتریان می‌توانند هر رنگی را که بخواهند سفارش دهند. برای ساخت پارتیشن‌های دوجداره از پروفیل‌های ۱۰*۱۰ استفاده می‌شود. همچنین برای افزایش استحکام آن‌ها، یک‌لایه تمام آلومینیوم با روکش آنادایز شده یک تکه، درون پارتیشن قرار می‌گیرد.

 

نصب انواع پارتیشن دوجداره، تک جداره، ام دی اف و آلمینیومی

نصب پارتیشن

نصب پارتیشن ارزان

جهت اطلاع از قیمت های نصب پارتیشن با ما در ارتباط باشید.

موبایل ۰۹۱۲۹۴۹۹۰۸۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: اجازه کپی ندارید